parallax background
 
 


Aydın Çıkın Gürvit Avukatlık Ortaklığı (“ACG”) İstanbul’da yerleşik başarılı, dinamik ve bağımsız bir “butik” hukuk bürosudur. ACG hukuki hizmetlerin “müvekkil” ile buluşması sürecini yeniden tasarlar ve çağa uydururken etkin, kapsamlı, kapsayıcı ve çok yönlü düşünce önündeki engelleri kaldırmak ideali etrafında kenetlenen, önde gelen hukuk büroları, organizasyonlar, kurum ve kuruluşlarda uluslararası ölçekte tecrübe kazanmış bir grup deneyimli avukat tarafından kurulmuştur.

disi-acg-metin
 
 

Kendimizi müvekkillerimizin ticari faaliyetleri, hedefleri ve hukuki gereksinimlerini derinlemesine kavrayıp her birinin münferit ihtiyaçları için yenilikçi çözümler üreten “mimarlar” olarak görmekte ve bu yaklaşımla mümkün olan en yüksek kalite ve özen seviyesinde hizmet sunmaktayız.

Ekip üyelerimizin bilgi ve tecrübe derinliği, her bir müvekkilimizin kurumsal yapısı ve kültürüne münhasır ihtiyaç ve beklentilerini mütemadiyen karşılayabilmemizi mümkün kılarken; hukuk ile sınırsız bir etkileşim halinde olan diğer disiplinlere dair pratik kavrayışımız ve sektörel sağduyumuz müvekkillerimizin iş ve işlemleri üzerinde katma değer yaratmaktadır.

Ekibimiz, bilhassa Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku / Birleşme ve Devralmalar, Kişisel Verilerin Korunması ve Güvenliği, Enerji, Maden, Altyapı ve İnşaat, İş, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında kurumsal ve özel müvekkillere danışmanlık sağlamakta ve onları temsil etmektedir.

Tüm avukatlarımız çok iyi derecede İngilizce bilmekte olup bazı ekip üyelerimiz ayrıca Fransızca, Almanca veya Çince (Mandarin) dillerine hakimdir.